1. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej.

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

3. W czwartek o 17 30 modlitwę poprowadzi grupa św. O. Pio.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie grupę przygotowującą Nabożeństwo Fatimskie.

5. W piątek spowiedź od godz. 17 00 . Chorych odwiedzimy od godz. 9 00 .

6. W sobotę o godz . 17 15 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające NMP.

7. W następną niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

8. Przygotowuje się XLII Pielgrzymka na Jasną Górę w dniach od 4 -13 sierpnia. Zapisy można składać w parafii św. Jadwigi Królowej w Gorlicach. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 21 lipca o godz. 15 00 . Szczegółowe informacje można odczytać w gablotach.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, następne rodziny prosimy o podjęcie dyżuru.

11. Ks. Przemysław w ramach rekolekcji z PTTKiem i KSMem zaprasza na Ogólnopolską Pielgrzymkę Kajakową – Jasna Góra – Licheń - spływ kajakowy rzeką Wartą w dniach od 19 – 29 lipca.

12. Stowarzyszenie TOŁHAJ – GDK oraz Burmistrz Leska zapraszają na spływ BŁĘKITNA WSTĘGA SANU – 19 – 21 lipca. Więcej informacji w gablotach.