1. Dziś w naszej Parafii Uroczystość I Komunii św. Od jutra dzieci będą przeżywać Biały Tydzień.

2. W Poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni krzyżowe, dlatego Litanię do Matki Bożej odśpiewamy w czasie procesji, którą odprawimy po Mszy św. do kaplicy św. Teresy, MB Saletyńskiej na cmentarzu przy ul. Dębowieckiej i na cmentarz wojenny koło ronda.

3. W środę o godz.16 00 spotkanie dzieci klas IV z rodzicami dla przygotowania liturgii rocznicy I Komunii św.

4. W czwartek o godz. 16 30 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie dla chętnych na pielgrzymowanie do Mediugorie i Fatimy z ks. Józefem Kulą.

5. W czwartek o godz. 19 00 dodatkowe nabożeństwo majowe przy kapliczce u państwa Jodłowskich.

6. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca czerwca. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17 15 .

7. W następną niedzielę na sumie uroczystość Rocznicy I Komunii św. Prosimy aby dzieci w tygodniu skorzystały z sakramentu pokuty. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

8. W związku z powodzią, która nawiedziła różne regiony naszej ojczyzny w następną niedzielę po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek dla poszkodowanych.

9. Dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych za sprzątanie kościoła, o podjęcie dyżuru, prosimy rodziny z kolejki.

10. 20 czerwca w Uroczystość Bożego Ciała zapraszamy na wspólny wyjazd do Rzeszowa na koncert Jednego Serca – Jednego Ducha. Zapisy w Zakrystii i u ks. Przemysława (osoby niepełnoletnie przynoszą podpisaną przez rodziców zgodę).

11. 7 czerwca od godz. 8 00 w Centrum Zdrowia MASTEJ w Dębowcu odbędą się badania profilaktyczne. Więcej informacji w gablocie.