1. W poniedziałek 25.03 przypada Uroczystość Zwiastowania NMP. Jest to dzień świętości życia. Zachęcamy do modlitwy o poszanowanie życia i do włączenia się w dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Chętnych do podjęcia modlitwy za nienarodzone dzieci zapraszamy w poniedziałek na godz. 17 00 . Deklarację będzie można wypełnić przed Mszą św.

Duchowa adopcja jest modlitwą w intencji dziecka zagrożonego zabiciem w łonie matki. Trwa 9 miesięcy i polega na codziennym odmawianiu jednej tajemnicy różańca oraz specjalnej modlitwy w intencji dziecka i jego rodziców.

2. W tym dniu będziemy też przeżywać 27 rocznicę powstania naszej diecezji. Cały Kościół Diecezji rzeszowskiej wraz z Pasterzami polecajmy w modlitwie.

3. Po wieczornej Mszy św. spotkanie Parafialnego Koła Caritas oraz spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VII z obu szkół.

4. We wtorek 26.03 o godz. 16 30 w sali katechetycznej spotkanie dla pielgrzymów do Włoch i chętnych do udziału w innych pielgrzymkach organizowanych przez nasze diecezjalne biuro.

5. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej: dla dzieci o godz. 15 30 , dla dorosłych o godz. 16 30 , i dla młodzieży o godz. 19 00 .

6. W nocy z soboty na niedzielę następuje zmiana czasu na letni.

7. W następną niedzielę po sumie Droga Krzyżowa. Gorzkie Żale pozostają o godz. 16 00 i bezpośrednio po nich Msza św.

8. Ponawiamy zachętę dla zainteresowanych do zgłaszania się na listę chętnych do udziału w Dziennym Domu Pomocy.

9. Można nabywać Baranki wielkanocne w cenie 5 zł.

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, o podjęcie dyżuru prosimy kolejne rodziny.