1. W poniedziałek Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela, po mszy św. wieczornej spotkanie grupy św. O. Pio.

2. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała na mszy wieczornej błogosławieństwo dzieci.

3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z tej racji nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

4. W sobotę Uroczystość św. Piotra i Pawła. Msze św. w porządku niedzielnym. Składka przeznaczona na świętopietrze.

5. W następną niedzielę po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, następne rodziny prosimy o podjęcie dyżuru w piątek po wieczornej Mszy św.

8. Rada Sołecka, OSP i KGW 29 czerwca od godz. 13 00 przeprowadzi po domach zbiórkę pieniędzy na leczenie p. M. Domagały. Organizatorzy z góry dziękują za otwarte serce.

9. Medyczno – Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle organizuje nabór na nowy rok szkolny. Więcej informacji na plakacie.