1. Rozpoczęliśmy Okres Wielkanocny, który potrwa aż do Zesłania Ducha Świętego.

2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Uczelnie Katolickie.

3. W piątek ze względu na Oktawę Wielkiej Nocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. W następną niedzielę przypada Święto Bożego Miłosierdzia. W tym dniu składka przeznaczona jest na Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Skarbonki wielkopostne prosimy składać w koszach przy bocznych ołtarzach.

5. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i lepszego przeżycia świąt:

-Kapłanom z dekanatu za posługę w konfesjonale

-Parafialnemu Zespołowi Caritas za zorganizowanie i rozprowadzenie chlebków i baranków wielkanocnych.

-Akcji Katolickiej za przygotowanie Ciemnicy

-Paniom z Domu Pomocy za przygotowanie Grobu Pańskiego

-Chórom i scholi za oprawę muzyczną Liturgii Wielkiego Tygodnia

-Strażakom za zabezpieczenie Drogi Krzyżowej i pełnienie warty przy Bożym Grobie

-Liturgicznej Służbie Ołtarza oraz wszystkim zaangażowanym w Liturgię Triduum Paschalnego

-Panu Kościelnemu, Organiście, Pani Gospodyni i wszystkim pomagającym za trud włożony w przygotowanie świąt.

-Różom Różańcowym za prowadzenie adoracji oraz za ofiarę na nowe dywany do naszego kościoła.

-Wszystkim za pobożne czuwanie przy Panu Jezusie w Ciemnicy i Bożym Grobie, oraz przeżycie Świąt Zmartwychwstania.

-Sprzątającym kościół. O podjęcie dyżuru prosimy Kolejne rodziny.

6. Zachęcamy do czytania prasy Katolickiej