1. W poniedziałek 19 rocznica sakry biskupiej Ks. Bpa Jana Wątroby. Polecajmy Jego osobę i posługę Bożej Opatrzności.

2. W poniedziałek o godz. 16 00 próba przed I Komunią św.

3. Także w poniedziałek na majówkę Mszę i spotkanie zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania.

4. W czwartek o godz. 19 00 zapraszamy na dodatkową majówkę przy kapliczce przy drodze Na Skałę.

5. W następną niedzielę 26 maja w naszej parafii Uroczystość I Komunii św. W związku z tą Uroczystością spowiedź dla dzieci I – komunijnych i ich rodzin w sobotę o godz. 9 00 .
Dzieci z klas III po raz pierwszy przyjmą Chrystusa na Mszy w niedzielę o godz. 11 00 . Dzieci i rodziców prosimy aby zgromadzili się przed wejściem do świątyni 15 min wcześniej.
Uczęszczających na niedzielną sumę prosimy o udostępnienie rezerwowanych miejsc siedzących rodzinom dzieci Komunijnych.

6. Dziękujemy rodzicom Dzieci przygotowujących się do I Komunii za prace porządkowe w kościele i obejściu. I równocześnie prosimy o przygotowanie kościoła w piątek po wieczornej Mszy św.

7. Zachęcamy do czytania prasy Katolickiej.