1. We wtorek przypada Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. W tym dniu w Kościele oo. Franciszkanów w Krakowie nasz rodak br. Mateusz Gliwa przyjmie święcenia diakonatu. Módlmy się w Jego intencji oraz polecajmy wszystkich noszących imię św. Józefa.

2. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej

3. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej: dla dzieci o godz. 15 30 , dla dorosłych o godz. 16 30 , i dla młodzieży o godz. 19 00 .

4. W następną niedzielę po sumie Droga Krzyżowa. Gorzkie Żale o godz. 16 00 i bezpośrednio po nich Msza św.

5. W związku z silnymi wiatrami, które przeszły nad naszymi miejscowościami prosimy, o uporządkowanie cmentarza. Wiatr pozrywał kwiaty i znicze, pozostawiając dużo szkła.

6. W ostatnim tygodniu Urząd Marszałkowski w Rzeszowie pozytywnie zaopiniował naszą prośbę o objęcie opieką kolejnych 6 osób w ramach GDDP. W związku z tym zachęcamy zainteresowanych do zgłaszania się na listę chętnych do udziału w Dziennym Domu Pomocy.

7. Na stolikach z prasą wyłożone są jeszcze skarbonki wielkopostne Caritas. Zachęcamy do podjęcia tej formy jałmużny wielkopostnej. Można też nabyć Baranki wielkanocne w cenie 5 zł.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, o podjęcie dyżuru prosimy kolejne rodziny.