1. Dzisiaj Niedziela Męki Pańskiej. Na każdej Mszy poświęcenie palm.
Ostatni dzień rekolekcji wielkopostnych. Gorzkie żale z kazaniem Pasyjnym o godz. 16 00 po nich Msza św. z nauką na zakończenie rekolekcji.

2. W poniedziałek dzień spowiedzi parafialnej. Spowiedź w godz. 10 00 – 12 00 i 15 00 -16 30 i 17 00 – 18 00 .

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej katecheza przedchrzcielna. Zapraszamy rodziców dzieci, które mają być ochrzczone w czasie świąt.

4. W środę o godz 19 00 będziemy przeżywać Drogę Krzyżową ulicami naszej wsi.

5. W Wielki Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00. Po Mszy przeniesienie Pana Jezusa do Ciemnicy. Adoracja w Ciemnicy do godz. 22 00 . W tym dniu nie ma Mszy św. rano.

6. W Wielki Piątek Adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy od godz. 7 00 . O godz. 9 00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Liturgię Męki Pańskiej rozpoczniemy Drogą Krzyżową o godz. 16 00 . Po przeniesieniu Pana Jezusa do Grobu adoracja do godz. 24 00 . W Wielki Piątek nie sprawuje się Mszy św. W tym dniu zachowujemy post ścisły ilościowy i jakościowy.

7. W Wielką Sobotę nie sprawuje się Mszy św. Adoracja przy Bożym Grobie od godz. 7 00 . Poświęcenie pokarmów w godz. 9 00 – 13 00 . W tym dniu tradycyjnie zachowujemy wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

8. Liturgię Wigilii Paschalnej rozpoczniemy o godz. 19 00 . Na liturgię przynosimy nasze świece chrzcielne. Liturgia Wigilii Paschalnej rozpoczyna okres Wielkanocny i kończy wielkosobotni post.

9. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. będą odprawiane w następującym porządku: Rezurekcja o godz. 6 00 , oraz o 9 00 i o 11 00 . Nie będzie Mszy popołudniowej.

10. W Poniedziałek Wielkanocny Msze w porządku niedzielnym: 7 00 , 9 00 , 11 00 i o 18 00 .

11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O sprzątanie kościoła na święta prosimy dwie kolejne grupy. Pierwszą grupę prosimy o sprzątanie w sobotę o 14.00, a drugą grupę prosimy o posprzątanie po Liturgii Wigilii Paschalnej w sobotę.

12. Na stoliku z prasą znajdują się kartki z programem na Wielki Tydzień. Program można też znaleźć na stronach internetowych naszej Parafii.

13. 15.04 zostanie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Odpady należy wystawić w miejscu dotychczasowego odbioru odpadów. Nie wystawiamy zużytych opon i odpadów budowlanych.

14. Dziś od godz. 8 00 do 17 00 w Osobnicy wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej. Informujemy, że wybory odbywają się w Szkole Podstawowej nr 1 w Osobnicy i jest to jedyne miejsce oddawania głosów. Wejście do lokalu wyborczego tylko przez bramę i drzwi do szkoły od strony kaplicy św. Teresy.