1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

2. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i przeżycia odpustu.

3. Dzisiaj po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

4. W poniedziałek zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18 30 rozpocznie się montażem słowno – muzycznym. Modlitwom będzie przewodniczył ks. Wiesław Groszek wieloletni misjonarz z Gwatemali.

5. We wtorek święto św. Macieja Apostoła a w czwartek święto św. Andrzeja Boboli patrona Polski.

6. W czwartek na godz. 16 00 zapraszamy na próbę przed uroczystością I Komunii św.

7. W sobotę na godz. 8 00 prosimy rodziców dzieci I komunijnych aby przygotować kościół i obejście przed uroczystością. Prosimy zabrać potrzebne narzędzia.

8. W sobotę o godz. 19 00 zapraszamy na dodatkową majówkę przy kapliczce na Bartusiówce.

9. Składka z następnej niedzieli przeznaczona jest na Radio VIA.

10. Informujemy, że Rocznica I Komunii św. dla dzieci z klas IV odbędzie się 2 czerwca o godz. 11 00 .

11. Zachęcamy do czytania prasy Katolickiej.

12. Sołtys wsi przypomina, że druga rata podatku będzie pobierana w Domu Ludowym do 15 maja od godz. 8 00 – 18 00 .