1. Dziś Droga Krzyżowa będzie o godz. 10 30 . Po sumie zmiana Tajemnic różańcowych. Gorzkie Żale o godz. 16 00 i bezpośrednio po nich Msza św. Składka Gorzkich Żali przeznaczona będzie na kwiaty do Bożego Grobu.

2. W czwartek o godz. 18 00 rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne w naszej Parafii. Poprowadzi je ks. Daniel Trojnar z diecezji przemyskiej. Szczegółowy program w gablotach, w gazecie parafialnej i na stronach internetowych naszej parafii:

www.osobnica.rzeszow.opoka.org.pl

www.osobnica.parafia24.net

Drugi adres internetowy odnosi się do nowej strony naszej parafii, która jest w fazie tworzenia. Na razie obydwie strony będą funkcjonowały równolegle.

3. W sobotę od godz. 9 00 odwiedzimy chorych z spowiedzią przedświąteczną. Chorych prosimy zgłaszać do piątku w zakrystii.

4. W Niedzielę Palmową na każdej Mszy św. poświęcenie palm.

5. Pozostały jeszcze reklamówki, które jako Torby miłosierdzia można napełnić i złożyć na plebanii. Caritas zebrane produkty dostarczy potrzebującym z naszej parafii.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, o podjęcie dyżuru prosimy kolejne rodziny.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ukazał się nowy numer W naszej Parafii. Dziękujemy zaangażowanym w powstanie gazetki.

8. 15.04 zostanie przeprowadzona zbiórka odpadów wielkogabarytowych. Odpady należy wystawić w miejscu dotychczasowego odbioru odpadów. Nie wystawiamy zużytych opon i odpadów budowlanych.