1. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie z rodzinami fatimskimi przygotowującymi nabożeństwo fatimskie w maju. W tym miesiącu nabożeństwo fatimskie przygotowują rodziny z ul. Słonecznej od p. Heleny Tuchowskiej do p. Floriana Szudego

Lista rodzin na rok 2019 będzie w czerwcowej gazetce i na stronie internetowej parafii.

2. Codziennie zapraszamy na nabożeństwo Majowe w kościele o godz. 17 30 . We wtorek zapraszamy na dodatkowe nabożeństwo Majowe przy kapliczce z figurą Matki Bożej Tarnowieckiej na „Wąteku”. W tym roku mija 100 rocznica wybudowania tej kapliczki przez p. Józefa Ciciorę.

3. W środę Uroczystość św. Stanisława BM patrona naszej parafii. Msze św. w porządku niedzielnym. Na sumę zapraszamy zwłaszcza osoby chore i starsze.

4. Klasy III Gimnazjum i klasy VIII Szkoły Podstawowej zapraszamy na wieczorną Mszę św. w czasie której rozdane zostaną indeksy z potwierdzeniem przyjęcia sakramentu bierzmowania. VII klasy zapraszamy na Mszę św., a po niej spotkanie formacyjne.

5. W następną niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych

6. 10 czerwca wyruszy pielgrzymka dzieci I komunijnych do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic połączona ze zwiedzaniem Muzeum św. Jana Pawła II. Osoby, które chciałyby się dołączyć do pielgrzymki proszone są o kontakt z ks. Proboszczem.

7. Dziękujemy sprzątającym za pracę w kościele i obejściu. Rodziny przygotowujące nabożeństwo Fatimskie prosimy o wykonanie prac przed najbliższą niedzielą.

8. Zachęcamy do czytania prasy Katolickiej. W tym tygodniu ukazał się majowy numer naszej parafialnej gazety. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w powstanie nowego numeru.