1. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie Caritas

2. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Rodzin Fatimskich przygotowujących nabożeństwo czerwcowe. Od p. Barbary Rzońcy do p. Tadeusza Dybasia.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.

4. W czwartek prosimy o prowadzenie modlitw od godz. 17 30 grupę św. O. Pio. Po wieczornej Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu w int. kapłanów, o nowe powołania kapłańskie i zakonne w ramach „Mostu modlitewnego z WSD w Rzeszowie”

5. W piątek spowiedź od godz. 17 00 . Chorych odwiedzimy z posługą od godz. 9 00 .

6. W następną niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Zachęcamy, do przyozdobienia domów zielonymi gałązkami symbolem Ducha Świętego, który ożywia wierzących.

7. Składka z następnej niedzieli przeznaczona będzie na wymianę dalszej partii okien na plebanii.

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę, następne rodziny prosimy o podjęcie dyżuru.

9. Ukazał się nowy numer gazety parafialnej. Na 5 str. Został omyłkowo wydrukowany wykaz Rodzin Fatimskich. Właściwa lista zamieszczona jest na dodatkowej kartce z Erratą.

10. Firma EKOMAX informuje, że w dniach 11 i 12 czerwca w godz. 10 00 – 16 00 dla mieszkańców Osobnicy w Domu Ludowym będą rozdawane worki na odpady komunalne.