1. Dzisiaj Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego Msze św. o godz. 7 00 , 9 00 , 11 00 , 13 00 i 15 00 . Nie ma Mszy św. o godz. 18 00 . W związku z przedłużeniem obostrzeń sanitarnych bardzo prosimy o zachowanie wyznaczonego limitu 5 osób uczestniczących w liturgii.

2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o godz. 7 00 , 9 00 , 11 00 , 13 00 i 18 00 .

3. Przeżywamy Oktawę Wielkanocy. Każdy dzień oktawy przeżywamy w randze uroczystości. Dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Trwa nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do podjęcia modlitwy w domach. Tekst Nowenny jest zamieszczony na stronie internetowej naszej parafii.

5. Kościół pozostaje otwarty dla wiernych na prywatną modlitwę.

6. W następną niedzielę przypada Uroczystość Miłosierdzia Bożego.

7. Dziękujemy Parafianom za dar modlitwy w naszej intencji oraz za pomoc materialną i indywidualne ofiary na dekorację kościoła oraz cele parafialne.

8. Dziękujemy również za pomoc w utrzymaniu porządku w świątyni i złożoną ofiarę. Kolejne rodziny prosimy w miarę możliwości o pomoc w nadchodzącym tygodniu.

10. Ze względu na dynamiczną sytuację w związku z pandemią niektóre ograniczenia mogą ulec zmianie. Będziemy o nich informować na stronie parafialnej.