1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Trójcy Świętej. W naszej parafii na sumie dzieci z klas III po raz pierwszy przyjmą do serca Jezusa w Komunii św.

2. W poniedziałek zakończenie nabożeństw majowych.

3. Od poniedziałku dzieci rozpoczną Biały Tydzień. Dzieci komunijne zapraszamy na nabożeństwo połączone z wieczorną Mszą św.

4. Od wtorku przez cały miesiąc po Mszy św. wieczornej będziemy odmawiać Litanię do NSPJ.

5. We wtorek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie grupę przygotowującą Nabożeństwo Fatimskie w czerwcu. Prosimy mieszkańców ulicy Dębowieckiej, Kopalnia, Budy i Olszyny.

6. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17 30 . Po Mszy św. spotkanie dla dzieci z klas IV przygotowujące rocznicę I Komunii św.

7. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Msze św. o godz. 7 00 , 10 00 połączona z procesją Eucharystyczną do czterech ołtarzy i 16 00 . O godz. 9 00 próba orkiestry. Prosimy zebrać się w strojach galowych. Procesja przejdzie ulicami Osobnicy. Prosimy, by zabrać chorągwie, feretrony. Zapraszamy również dzieci dzwoniące i sypiące kwiaty.

8. Przez oktawę Bożego Ciała procesja wokół kościoła po wieczornej Mszy św. Natomiast w niedzielę po sumie.

9. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

10. W piątek spowiedź od godz. 17 00 . Chorych odwiedzimy od godz. 9 00 , a, ks. Przemek od 9 45 .

11. W sobotę nabożeństwo wynagradzające NS NMP o godz. 17 15 .

12. W następną niedzielę na sumie Rocznica I Komunii św. Z tej racji zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 9 00 .

13. Dziękujemy Rodzicom dzieci komunijnych za sprzątanie kościoła i obejścia, następną grupę prosimy o podjęcie dyżuru w sobotę.