1. Dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. W naszej parafii Msze św. o godz. 7 00 , 9 00 , 12 00 i 18 00 . Na Mszy św. o godz. 12 00 będziemy przeżywać Prymicje naszego rodaka o. Mateusza.

2. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie kandydatów do sakramentu Bierzmowania.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie rodzin przygotowujących liturgię Fatimską.

4. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Msze św. o 7 00 , 10 00 i 18 00 . Po Mszy o godz. 10 00 procesja do czterech ołtarzy w parku Maryjnym. Zapraszamu Chór, Orkiestrę, Strażaków, Osoby niosące feretrony i chorągwie oraz dzieci dzwoniące i sypiące kwiaty.

5. Procesja Oktawy Bożego Ciała w piątek po wieczornej Mszy św., w sobotę po Mszy św. porannej i w niedzielę po sumie.

6. W sobotę na godzinę 10 00 zapraszamy Cecylianki na próbę. Z radością przyjmiemy nowe dziewczynki, które chcą razem z nami śpiewać.

W sobotę o godz. 18 30 rozpoczniemy Program Fatimski, o godz. 19 00 Msza św. i Różaniec Fatimski.

7. W następną niedzielę Msze św. o godz. 7 00 , 9 00 , 11 00 i 18 00 . Ze względu na zniesienie ograniczeń nie będzie już Mszy św. o godz. 13 00 .

8. Dziękujemy rodzinom fatimskim i przygotowującym ołtarze na Boże Ciało za sprzątanie kościoła i obejścia i złożoną ofiarę.

9. 21 czerwca odbędzie się wizytacja kanoniczna połączona z bierzmowaniem. Ze względu na spotkanie z biskupem zmiana tajemnic różańcowych zostaje przeniesiona na III niedzielę miesiąca po sumie. Szczegółowy program wizytacji zostanie podany w następną niedzielę.

10. Składka z następnej niedzieli przeznaczona na cele parafialne.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ukazał się nowy numer naszej gazety parafialnej.