1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogliśmy uroczyście przeżyć Święta Bożego Narodzenia. Słowa wdzięczności kierujemy do grupy przygotowującej wystrój kościoła, Pracowników GDDP, Członków Akcji Katolickiej przygotowujących szopkę w kościele i wszystkich zaangażowanych w powstanie żywej szopki ze zwierzętami. Podziękowania kierujemy do właścicieli zwierząt, oraz rodzinnego zespołu za przygotowanie kolęd. Wyrażamy wdzięczność wobec Grupy Caritas, za przygotowanie i rozprowadzenie paczek dla najbardziej potrzebujących.

Dziękujemy za przygotowaną liturgię tych dni: Orkiestrze, Chórowi Cecylianum, Solistom, Panu Kościelnemu i Panu Organiście, oraz Liturgicznej Służbie Ołtarza.

Modlitwą obejmujemy wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w przygotowanie i przeżycie czasu Bożego Narodzenia.

2. Od Jutra rozpoczniemy spotkania kolędowe, które będą miały zmienioną formę. Każdego dnia na godz. 17 00 na Mszę św. zapraszamy rodziny z poszczególnych rejonów parafii:

28.12.2020 – Od domów pod Radością do p. Stanisława i Krystyny Pietraszków.

29.12.2020 – Od p. Haliny Dybaś w kierunku Kościoła i domy wokół Ronda do p. Marka Godlewskiego

30.12.2020 – Mieszkańcy ul. Dębowieckiej i Kopalni

02.01.2021 – Od Bartusiówki do p. Zbigiewa i Danuty Rewisiów

Prosimy aby we własnych naczyniach przynieść ze sobą wodę, którą poświęcimy podczas liturgii, a następnie posłuży ona do pokropienia własnych domów. W przypadku nowych domów, oraz innych ważnych racji duszpasterskich istnieje możliwość zaproszenia księdza do domu.

3. W poniedziałek Święto św. Młodzianków Męczenników

4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16 30 .

5. W Czwartek zakończenie Starego Roku. Msza św. o godz. 7 00 rano i po południu Nieszpory o godz. 15 30 a po nich Msza św.

6. W tym dniu odwiedzimy również chorych od godz. 9 00 , ze względu na to, iż I Piątek miesiąca wypada w Nowy Rok.

7. W piątek Nowy Rok, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. o godz.: 7 00 , 9 00 , 11 00 , 13 00 , i 16 00 . Wszystkie osoby obchodzące pierwsze piątki, które są w stanie łaski uświęcającej wystarczy aby przyjęły Komunię św. wynagradzającą.

8. W sobotę Nabożeństwo wynagradzające NS NMP o godz. 16 15 .

9. W następną niedzielę  Msze św. o godz.: 7 00 , 9 00 , 11 00 , 13 00 , i 16 00, po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Następną grupę prosimy o podjęcie dyżuru w sobotę.