1. Dzisiaj Niedziela Palmowa. Msze św. o godz. 7 00 , 9 00 , 11 00 , 13 00 i 18 00 . Nie będzie zmiany tajemnic różańcowych. Członków Róż różańcowych prosimy, aby kontynuowali rozważanie dotychczasowych tajemnic.

2. Przypominamy, że w tym roku nie ma organizowanej spowiedzi przedświątecznej. Istnieje natomiast możliwość spowiedzi indywidualnej przed Mszami św. i w ciągu dnia po umówieniu się z kapłanem.

3. Kościół pozostaje otwarty dla wiernych na prywatną modlitwę.

4. W tym tygodniu przeżywamy Triduum Męki Pańskiej. Zgodnie z dekretem ks. Biskupa Liturgie Wielkiego Czwartku, Piątku i Wigilii Paschalnej będą sprawowane bez udziału wiernych.

5. W Wielki Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej o godz. 18 00 . Prosimy wszystkich o łącność duchową w swoich domach i uczestnictwo w miarę możliwości przez media w Mszy św. Od godz. 19 00 – 21 00 możliwość indywidualnej adoracji Pana Jezusa w Ciemnicy. Prosimy o zachowanie rygorów sanitarnych.

6. W Wielki Piątek – dzień Męki Pana Jezusa obowiązuje post ścisły. Od 8 00 – 17 00 możliwość indywidualnej adoracji Pana Jezusa w Ciemnicy. Nie będzie adoracji prowadzonej w kościele przez Róże różańcowe, ale prosimy by podjąć tą modlitwę w tradycyjnych godzinach w swoich domach. O godz. 18 00 Liturgia Męki Pańskiej, a po niej Przeniesienie Pana Jezusa do Bożego Grobu, oraz indywidualna Adoracja w godz. 19 00 – 21 00 . Prosimy, aby adorując krzyż zrezygnować z ucałowania, a oddać mu cześć przez pokłon. W tym dniu w naszych domach ustawmy na stolwe w centralnym miejscu krzyż i w łączności z Liturgią Męki Pańskiej oddajmy Mu cześć. W Wielki Piątek też rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia. Prosimy zachęcamy wszystkich do włączenia się w Nowennę modlitwą Koronki do Bożego Miłosierdzia.

7. W Wielką Sobotę możliwość adoracji od godz. 8 00 – 18 00 . W tym roku nie będzie poświęcenia pokarmów w kościele. Prosimy o zastąpienie tego obrzędu modlitwą i błogosławieństwem stołu w rodzinach w poranek wielkanocny. Tekst modlitwy będzie dostępny na naszej stronie internetowej. O godz. 19 00 Liturgia Wigilii Paschalnej.

8. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Rezurekcja o godz. 6 00 , następne Msze św. o godz. 9 00 , 11 00 i 13 00 . Przypominamy, aby w tym dniu nie przekraczać limitu 50 osób uczestniczących w liturgii, który obowiązuje od dnia 12 kwietnia.

9. Ze względu na dynamiczną sytuację w związku z pandemią niektóre ograniczenia mogą ulec zmianie. Będziemy o nich informować na stronie parafialnej.

10. Dziękujemy Parafianom za dar modlitwy w naszej intencji oraz za pomoc materialną i indywidualne ofiary na dekorację ciemnicy i Bożego grobu, oraz utrzymanie porządku w świątyni.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Dostępny jest tylko tygodnik Niedziela.