1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Bożego Miłosierdzia Msze św. o godz. 7 00 , 9 00 , 11 00 , 13 00 i 18 00 .

O godz. 15 00 – w godzinie Miłosierdzia zachęcamy do odmówienia Koronki do Bożego Miłosierdzia w duchowej łączności z całą parafią.

Dzisiaj rozpoczynamy też 76 tydz. Miłsierdzia, którego hasłem są słowa Sługi Bożego Prymasa Wyszyńskiego - „Miłosierdziem budujemy Kościół Boży”.

2. Od jutra obowiązują przepisy, które określają, że w kościele może przebywać 1 osoba na 15 m 2 powierzchni. W naszej świątyni jest to 42 osoby.

3. W środę o 17 30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek Uroczystość św. Wojciecha BM – głównego patrona Polski.

5. W sobotę święto – św. Marka Ewangelisty.

6. W niedzielę 26.04. rozpoczniemy 12 tydz. Biblijny. W Niedzielę Biblijną będzie miało miejsce 4. Narodowe czytanie Pisma św. Do wspólnotowej lektury została wybrana Ewangelia wg. św. Mateusza.

7. Również w najbliższą niedzielę rozpocznie się w części naszej diecezji peregrynacja obrazu MB – Robotników Solidarności.

8. Dziękujemy za ofiarę złożoną na kościół. Kolejne rodziny prosimy w miarę możliwości o podjęcie posługi sprzątania świątyni w nadchodzącym tygodniu.