1. Dzisiaj przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Jest to także dzień Życia Konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na Klasztory Kontemplacyjne w naszej diecezji. Dzisiaj o godz. 16 00 zapraszamy na wspólne kolędowanie w wykonaniu dzieci i młodzieży. Po koncercie Msza św. o godz. 17 00 .

2. W poniedziałek wspomnienie św. Błażeja biskupa i męczennika – patrona od chorób gardła. Na Mszy św. Wieczornej – obrzęd błogosławieństwa św. Błażeja. Po Mszy św. Spotkanie Parafialnej Grupy Caritas.

3. W środę wspomnienie św. Agaty na Mszy św. wieczornej poświęcenie chleba i soli. W tym dniu zapraszamy na godz. 16 30 na Nowennę do MB połączoną z nabożeństwem ku czci św. Jana Pawła II w ramach przypadającej w tym roku 100 rocznicy jego urodzin. Na zakończenie Mszy św. możliwość ucałowania relikwii św. Jana Pawła. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej oraz kandydatów do sakramentu bierzmowania.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca.

5. W czwartek nabożeństwo ku czci św. O. Pio o godz. 16 30 , któ®e poprowadzi Grupa św. O. Pio.

6. W piątek spowiedź od godz. 16 00 . Chorych odwiedzimy wg harmonogramu z poprzedniego miesiąca.

7. W sobotę na godz. 13 30 . zbiórka ministrantów i lektorów.

8. W następną niedzielę na godz. 9 00 zapraszamy dzieci z klas III i rodziców, a na sumę młodzież z klas VIII także z rodzicami.

9. Składka z następnej niedzieli będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła i budynków parafialnych.

10. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i złożoną ofiarę. Kolejną grupę prosimy o podjęcie tej posługi.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ukazał się nowy numer naszej gazety parafialnej.

12. W czwartek 6 lutego w godz. 9 00 – 13 00 w Szkole Podstawowej nr 1 odbędzie się zabawa karnawałowa oraz dzień otwarty w Przedszkolu. Więcej informacji na plakatach na tablicach ogłoszeń.