1. Przeżywamy szczególny Wielki Post naznaczony krzyżem epidemii. Zachęcamy do modlitwy w domach, ofiarowania swoich krzyży w intencji ustania epidemii oraz wystawiania w oknach świętych wizerunków by Boża pomoc chroniła nas w tych trudnych doświadczeniach. Przypominamy o obowiązującej dyspensie od obowiązku uczestniczenia w niedzielnej Eucharystii oraz o obowiązującym ograniczeniu liczby uczestników liturgii do 50 osób. Prosimy wszystkich aby w swoich domach uczestniczyli w przeżywaniu Eucharystii poprzez telewizję, radio i inne środki społecznego przekazu. W naszej parafii dodatkowa Msza św. w niedzielę o godz. 13 00 . Mimo zmiany czasu w następną niedzielę godziny Mszy św. pozostają bez zmian.

2. W tym tygodniu w naszej parafii możliwość spowiedzi indywidualnej codziennie rano od 6 30 – 7 00 i po południu od 16 30 – 17 00 .

3. Drogi Krzyżowe w piątek o godz. 15 30 , 16 30 i 20 00 .

4. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i złożoną ofiarę. Kolejną grupę prosimy o podjęcie w miarę możliwości tej posługi.

5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Informujemy, że obecnie w formie papierowej ukazuje się tylko tygodnik Niedziela. Wszelkie informacje wynikające z dynamicznej zmiany sytuacji będą podawane na stronie internetowej naszej parafii www.osobnica.parafia24.net