1. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania. Przez cały tydzień nabożeństwo z modlitwą o powołania będzie o godz. 17 30 .

2. W poniedziałek zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na godz. 18 00 .

3. Spowiedź dla kandydatów i świadków we wtorek od godz. 17 00 .

4. W środę młodzież z naszej parafii będzie przeżywać bierzmowanie. Msza św. z udzieleniem sakramentu o godz. 16 00 . Prosimy kandydatów i świadków aby zgromadzili się 15 min wcześniej.

5. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17 30 połączona z modlitwą rozpoczynającą Triduum ku czci św. Józefa – robotnika a następnie Msza św.

6. W pierwszą sobotę miesiąca rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W sobotę połączone z różańcem wynagradzającym NS NMP o godz. 17 15 .

7. W następną niedzielę w czasie adoracji dokonamy zawierzenia parafii św. Józefowi.

8. W pierwszą niedzielę miesiąca po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

9. Dziękujemy za ofiary złożone na wymianę ogrzewania. Składka z ubiegłej niedzieli wyniosła 10.830,-.

10. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w niedzielę 9 maja o godz. 9 00 .

11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Następną grupę prosimy o podjęcie dyżuru w sobotę.