1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza. Modlimy się za powołanych i o nowe powołania do służby w Kapłaństwie. Msze św. o godz. 7 00 , 9 00 , 11 00 , 13 00 i 18 00 .

2. W tygodniu Nabożeństwa Majowe o godz 17 30 . Po nabożeństwie Msza św.

3. W czwartek I czwartek miesiąca.

4. W piątek liturgiczna uroczystość św. Stanisława BM – głównego patrona Polski. Msze św. o godz. 7 00 , 9 00 , 11 00 i 18 00 .

5. W następną niedzielę odpust ku czci św. Stanisława BM. Msze św. o godz. 7 00 , 9 00 , 11 00 , 13 00 i 18 00 .

6. Msze św. będą transmitowane przez internet. Na stronie parafii zostanie udostępniony link umożliwiający uczestnictwo.

7. Zbliża się pierwsze nabożeństwo fatimskie. Ze względu na ograniczenia wynikające z pandemii nie będzie procesji, natomiast różaniec zostanie odprawiony w świątynii. Prosimy grupę fatimską od p. Stanisława Gieruta do p. Dariusza Mitruta o kontakt w poniedziałek po wieczornej Mszy św.

Intencje modlitewne prosimy składać w ciągu tygodnia do skrzynki przy ołtarzu Matki Bożej.

8. W następnym tygodniu składka przeznaczona na cele parafialne.

9. Dziękujemy za sprzątanie i złożoną ofiarę. Grupę fatimską prosimy o pomoc w utrzymaniu porządku w świątyni.

11. Przypomionamy o obowiązku zachowania odległości w kościele i obowiązku zasłaniania nosa i ust.