1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Solidarności z Chorwacją. Po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi.

2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16 30 .

3. W piątek 29 stycznia w naszej parafii adoracja diecezjalna. Rozpocznie się o godz. 15 00 Koronką do Bożego miłosierdzia i trwać będzie do godz. 17 00 .

4. W następną niedzielę Msze św. o godz.: 7 00 , 9 00 , 11 00 , 13 00 , i 16 00 , o prowadzenie modlitwy przed sumą prosimy członków róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

5. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy uczestniczyli w spotkaniach kolędowych za Waszą obecność oraz za ofiary złożone z tej okazji.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Następną grupę prosimy o podjęcie dyżuru w sobotę.

8. Ośrodek Zdrowia w Osobnicy rozpoczyna szczepienia przeciw COVID 19 osoby zdecydowane się zaszczepić proszone są o pilny kontakt z Ośrodkiem.