1. Ze względu na zagrożenie koronawirusem ks. Biskup zarządził, iż do końca marca zostają odwołane wszystkie wizytacje. Dotyczy to także naszej parafii. W związku z tym zostaje odwołane bierzmowanie o nowym terminie poinformujemy w czasie późniejszym.

2. W zaistniałej sytuacji ze względu na zalecenia państwowe i ograniczenia ilości ludzi na Mszach i nabożeństwach dzisiaj jak i w następną niedzielę będzie dodatkowa Msza św. o godz. 13 00 .

3. Równocześnie przypominamy, że uczestnictwo w sobotniej wieczornej Mszy św. wypełnia obowiązek świętowania niedzieli.

4. Biskup udziela zgody aby osoby chcące przyjąć Komunię św. na rękę uczyniły to w następujący sposób. Komunię należy przyjmować na lewą dłoń podtrzymywaną przez prawą, a następnie, stojąc przed kapłanem prawą ręką włożyć Komunię św. do ust. W żadnym wypadku nie wolno odchodzić z Komunią w dłoni od ołtarza.

5. Drogi Krzyżowe w piątek o godz. 15 30 , 16 30 i 20 00 .

6. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i złożoną ofiarę. Kolejną grupę prosimy o podjęcie tej posługi.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Wszelkie informacje wynikające z dynamicznej zmiany sytuacji będą podawane na stronie internetowej naszej parafii www.osobnica.parafia24.net