1. Dzisiaj I niedziela miesiąca. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych i Droga Krzyżowa. Gorzkie Żale o godz. 15 00 a po nich Msza św.

2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16   30  .

3. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.: 15 30  – dla dzieci, 16 30   - dla dorosłych i o 20   00  - dla młodzieży.

4. W następną niedzielę Msze św. o godz. 7   00  , 9   00  , 11   00  , i po południu o 15 00  nabożeństwo Gorzkich Żali a po nim Msza św. Na Mszę św. O godz 9 00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. z rodzicami. O prowadzenie modlitwy różańcowej o godz. 10 30 prosimy różę NMP Królowej Polski. Po sumie nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

5. Składka z następnej niedzieli będzie przeznaczona na wymianę ogrzewania w kościele.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Następną grupę prosimy o podjęcie dyżuru w sobotę.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ukazał się nowy numer naszej gazetki parafialnej.