1. Dzisiejszy dzień przeżywamy jako niedzielę Ad gentes. Jest to dzień duchowego i materialnego wsparcia dla polskich misjonarzy. Z tej racji po mszach św. zbiórka do puszek na ten cel.

2. Dzisiaj po sumie Droga Krzyżowa. Zapraszamy na Gorzkie Żale o godz. 15   00  , a bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.

3. W poniedziałek spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania. Młodzież klas VIII zapraszamy na wieczorną Mszę św.

4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16   30  .

5. W tym tygodniu przypada I Czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

6. W czwartek świeto św. Kazimierza królewicza modlitwą obejmijmy ks. bpa Kazimierza i ks. Kazimierza Marka.

7. Prosimy grupę św. o. Pio o prowadzenie modlitwy przed wieczorną Mszą św.

8. W piątek spowiedź od godz. 16 00 . Chorych odwiedzimy od godz. 9 00 , a ks. Przemek od 9 45 .

9. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.: 15 30  – dla dzieci, 16 30   - dla dorosłych i o 20   00  - dla młodzieży.

10. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo ku czci NS NMP o godz. 16 15 .

11. Członków Liturgicznej Służby Ołtarza zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 10 00 .

12. Następna niedziela to I niedziela miesiąca. Msze św. o godz. 7   00  , 9   00  , 11   00  , i po południu o 15   00  nabożeństwo Gorzkich Żali a po nim Msza św. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych i Droga Krzyżowa.

13. Na stolikach za ławkami znajdują się: skarbonki, które można zabrać i paschałki w cenie 10 zł jako wielkopostne dzieło pomocy seniorom Caritas.

14. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Następną grupę prosimy o podjęcie dyżuru w sobotę.

16. Dyrekcja i Rada Pedagogiczna SP 2 w Osobnicy przypomina, że trwają zapisy do klasy I i oddziałów przedszkolnych.