1. Przeżywamy dzisiaj 21 dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Pamiętajmy o naszych misjonarzach pracujących na Wschodzie wspierając ich działalność modlitwą i ofiarami.

2. Zapraszamy codziennie na Roraty o godz. 17 00 .

3. Przypominamy, że dyspensa od niedzielnej Mszy św. jest przywilejem, a nie obowiązkiem.

4. W tym roku ze względu na panującą sytuację, nie będzie spowiedzi świątecznej w jednym dniu, ale zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi wcześniej przed poranną, lub wieczorną Mszą św.

5. We wtorek Uroczystośc Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 7 00 , 9 00 , 11 00 i 17 00 . Od godz. 12 00 – 13 00 przeżywać będziemy godzinę łaski.

6. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16 30 .

7. Dzisiaj po Mszach św. składka do puszek na WSD w Rzeszowie.

8. Za tydzień składka na cele parafialne.

9. Na stolikach są do nabycia świece wigilijne w cenie 5 zł .

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru w następnym tygodniu prosimy kolejne 10 rodzin. Natomiast następne 30 rodzin prosimy o pomoc w udekorowaniu Kościoła na święta Bożego Narodzenia.