1. Dzisiaj po sumie Droga Krzyżowa. Nie ma Mszy św. o godz. 13 00 . Zapraszamy na Gorzkie Żale o godz. 15 00 , a bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.

2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16 30 . Na Mszę św. i spotkanie zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas VIII.

3. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz.: 15 30 – dla dzieci, 16 30 dla dorosłych i o 20 00 dla młodzieży.

4. W następną niedzielę Msze św. o godz. 7 00 , 9 00 , 11 00 , i po południu o 15 00 nabożeństwo Gorzkich Żali a po nim Msza św. O prowadzenie modlitwy różańcowej o godz. 10 30 prosimy Różę bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

5. Następną niedzielę przeżywać będziemy pod hasłem: „Żyjmy Eucharystią” jako niedziela Ad gentes. Jest to dzień duchowego i materialnego wsparcia dla polskich misjonarzy. Z tej racji po mszach św. zbiórka do puszek na ten cel.

6. Caritas diecezji rzeszowskiej zachęca do włączenia się w dzieło pomocy potrzebującym. Na stolikach za ławkami znajdują się: skarbonki, które można zabrać oraz baranki wielkanocne w cenie 5 z ł i paschałki 10 zł jako wielkopostne dzieło pomocy seniorom.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Następną grupę prosimy o podjęcie dyżuru w sobotę.

9. Dyrekcja i Rada Pedagogiczna SP nr1 w Osobnicy informują, że do 26 lutego b.r.trwają zapisy dzieci do klasy I i oddziałów przedszkolnych.