1. Dzisiaj I niedziela marca, po sumie zmiana tajemnic różańcowych i Droga Krzyżowa. O godz. 16 00 nabożeństwo Gorzkich Żali, a bezpośrednio po nich Msza św.

2. Od poniedziałku do środy będziemy przeżywać rekolekcje szkolne. W poniedziałek i wtorek dzieci będą mieć zajęcia rekolekcyjne w szkole w godz. od 8 30 – 11 00 . W środę dzieci zbiorą się w kościele na godz. 8 30 . Rekolekcje zakończymy Mszą św., która rozpocznie się o godz. 9 30 .

3. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie Caritasu.

4. We wtorek o godz. 17 00 próba orkiestry.

5. W środę przypada wspomnienie św. Kazimierza Królewicza. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie o solenizantach, pośród których są Ks. Biskup Kazimierz Górny, oraz nasz Ks. Kazimierz Marek.

6. W czwartek o godz. 17 00 rozpoczniemy rekolekcje parafialne. Poprowadzi je ks. Tomasz Źwiernik z Zamościa. Plan rekolekcji jest zamieszczony w gablotach, na stronie internetowej i w naszej gazetce parafialnej. Z racji I czwartku miesiąca prosimy grupę św. O. Pio o prowadzenie modlitwy od godz. 16 30 .

W czasie rekolekcji w każdy dzień zapraszamy wieczorem na Nabożeństwo Maryjne wg. planu.

7. W piątek chorych odwiedzimy od godz. 9 00 .

8. O godz. 11 00 Msza św. z nauką rekolekcyjną dla chorych.

9. Spowiedź od godz. 16 00 .

10. Drogi Krzyżowe o godz. 15 30 , 16 30 i 20 00 .

11. W sobotę Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 7 00 , 10 00 , i 17 00 . O godz. 20 00 nabożeństwo wynagradzające NS NMP.

12. W niedzielę na godz. 9 00 zapraszamy rodziny wraz z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.

13. Na godz. 11 00 zapraszamy Kandydatów do sakramentu Bierzmowania wraz z rodzicami. Po sumie Droga Krzyżowa.

14. O godz. 16 00 Gorzkie Żale, a po nich Msza św. na zakończenie rekolekcji.

15. Składka z następnej niedzieli przeznaczona będzie na cele parafialne, a po Mszach św. zbiórka do puszek na misje z racji przeżywanej Niedzieli „AD GENTES”.

16. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i złożoną ofiarę, oraz Rodzicom Kandydatów do bierzmowania za pracę w Domu Parafialnym i obejściu. Kolejną grupę prosimy o podjęcie posługi sprzątania kościoła.

17. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Ukazał się nowy numer naszej gazety parafialnej.

18. Gmina Jasło uruchamia innowatorski projekt TELEANIOŁ. Obejmuje on dwie usługi: realizowania w miejscu zamieszkania przez osobę niespokrewnioną z najbliższego otoczenia, oraz realizowaną w drugiej formie przez zastosowanie opasek życia. Więcej informacji w gablotach i GOPS w Jaśle.

19. 11 marca w Osobnicy odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych i elektrośmieci. Więcej informacji na tablicach ogłoszeń