1. Dzisiaj, w I niedzielę adwentu rozpoczynamy nowy rok liturgiczny pod hasłem „Zgromadzeni na świętej wieczerzy”.

2. Zapraszamy codziennie na Roraty o godz. 17 00 , podczas której będziemy rozważać tajemnicę Eucharystii.

3. W poniedziałek przypada święto św. Andrzeja Apostoła.

4. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 16 30 .

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

6. W piątek spowiedź od godz. 16 00 . Chorych odwiedzimy od godz. 9 00 , a ks. Przemek od 9 45 .

7. W sobotę nabożeństwo do NS NMP o godz. 16 15 .

8. W następną niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszach św. zbiórka do puszek jako jesienna pomoc dla naszego Seminarium Duchownego w Rzeszowie.

9. Na stolikach są do nabycia świece wigilijne w cenie 5 zł (mała świeca) i 12 zł (duża świeca).

10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru w następnym tygodniu prosimy kolejne rodziny.

11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Na stolikach z prasą znajdziemy adwentowy kalendarz zdrapkę. Zachęcamy do zabrania.