1. Dzisiaj obchodzimy XXIV Dzień Papieski pod hasłem: "Św. Jan Paweł II - ewangelia starości i cierpienia". Z tej racji po Mszach Św. zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.

2. Również dzisiaj, odbędzie się ostatnie w tym roku uroczyste Nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się ono o godz. 18.30 programem słowno - muzycznym.  O godz. 19.00 Msza św., której przewodniczył będzie ks. prał. dr hab. Waldemar Janiga. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Najświętszej. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej. Prosimy również by przynieść świece, które będą nam towarzyszyły w czasie procesji. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 16.00.

3. W środę Liturgiczne wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej współpatronki naszej parafii i możliwość zyskania odpustu. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00  oraz 18.00. O godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe połączone z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.

4. W piątek święto św. Łukasza Ewangelisty. Modlimy się za pracowników służby zdrowia. Na wieczorną Mszę św. zapraszamy Apostolat Matki Bożej z Szensztatu. O godz. 18.30 próba chóru.

5. W sobotę, 19 października br. w Dębowcu odbędzie się II Kongres Grup Modlitewnych św. Ojca Pio Diecezji Rzeszowskiej. Rozpoczęcie o godz. 10.30. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału wszystkich tworzących te grupy w parafiach.

6. W najbliższą niedzielę przeżywać będziemy w naszej parafii Odpust Parafialny ku czci św. Jadwigi Śląskiej. Uroczystościom będzie przewodniczył ks. Leszek Saczek, proboszcz parafii Matki Bożej Królowej Świata w Jaśle. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przez cały dzień, a szczególnie na  Sumę Odpustową o godz. 11.00. Prosimy o uświetnienie uroczystości: Orkiestrę, Chór, Scholę, OSP, Koło Gospodyń Wiejskich, niosących chorągwie i feretrony oraz wszystkich chcących włączyć się do liturgii. Z okazji odpustu i Dnia Papieskiego, Rady Rodziców ze Szkół Podstawowych nr 1 i 2 w Osobnicy, będą rozprowadzać kremówki papieskie oraz ciasta.

7. W następną niedzielę o poprowadzenie różańca prosimy Róże św. Jadwigi Śląskiej.

8. Dziękujemy za sprzątnie kościoła i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru  rodziny z kolejki.

9. Apostolat Matki Bożej z Szensztatu zaprasza na pielgrzymkę autokarową do Otwocka w dniach 18 - 19 października. Koszt pielgrzymki z przejazdem autokarem, noclegiem z obiadokolacją i śniadaniem ok. 270 zł. Zapisy przyjmuje ks. Przemysław Dudek tel. 606910523