1. Dzisiaj po Sumie zmiana tajemnic różańcowych.

2. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych, które odprawiane są w dni powszednie o godz. 17.30, natomiast w niedzielę o godz. 15.30.

3. We wtorek próba Orkiestry o godz. 17.00.

4. W środę nabożeństwo różańcowe połączone z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy  o godz. 17.30.

5. W piątek o godz. 18.30 próba chóru.

6. W następną niedzielę będziemy obchodzić XXIV Dzień Papieski pod hasłem: "Św. Jan Paweł II - ewangelia starości i cierpienia". Z tej racji po Mszach Św. zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.

7. Również w niedzielę, 13 października, odbędzie się ostatnie w tym roku uroczyste Nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się ono o godz. 18.30 programem słowno - muzycznym.  O godz. 19.00 Msza św., której przewodniczył będzie ks. prał. dr hab. Waldemar Janiga. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Najświętszej. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej. Prosimy również by przynieść świece, które będą nam towarzyszyły w czasie procesji. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 16.00.

8. W następną o poprowadzenie różańca prosimy Róże św. Doroty.

9. Dziękujemy za sprzątnie kościoła i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru  prosimy  Rodziny fatimskie.

10. Składka z następnej niedzieli będzie przeznaczona na cele remontowe.

11. Zbliża się miesiąc listopad - miesiąc modlitwy za zmarłych. Tradycją lat ubiegłych prosimy o składanie kartek wypominkowych, które można zabrać ze stolików z prasą. Osobne kartki są przeznaczone na wypominki listopadowe a osobne na roczne.