1. Dzisiejsza niedziela zbiega się ze Świętem Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W tym dni imieniny obchodzi ks. Rafał. Życzymy mu obfitości potrzebnych łask i otaczamy modlitwą.

2. We wtorek rozpoczynamy miesiąc październik poświęcony szczególnie Matce Bożej. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, natomiast w niedzielę o godz. 15.30. Zapraszamy wszystkich czcicieli Maryi a zwłaszcza dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej. W tym dniu próba Orkiestry o godz. 17.00.

3. W środę nabożeństwo różańcowe połączone z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy  o godz. 17.30. Po wieczornej Mszy św., zapraszamy rodziny od p. Romana i Stanisławy Dybaś do p. Józefa i Krystyny Poliwka, które prosimy o pomoc w przygotowaniu październikowego  Nabożeństwa fatimskiego. Również w środę o godz. 18.30 próba chóru.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

5. W czwartek Grupę św. o. Pio prosimy o poprowadzenie modlitwy przed wieczorną Mszą św.

6. W piątek spowiedź rano od godz. 6. 30 a po południu od godz. 17.00. Chorych odwiedzimy od godz. 9.00, a ks. Rafał od 9.45.

7. W sobotę o godz. 17.15 Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu  Sercu Najświętszej Maryi Panny.

8. W następną niedzielę po Sumie zmiana tajemnic różańcowych. O poprowadzenie różańca prosimy Róże św. Kingi.

9. Dziękujemy za sprzątnie kościoła i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru  prosimy  rodziny z kolejki. Podziękowania kierujemy również do wszystkich, którzy w ubiegłą niedzielę wsparli powodzian. Zebrano 13281 zł.

10. W sobotę z naszej parafii wyruszy pielgrzymka autokarowa do Gietrzwałdu. Wyjazd o 4.00 rano. Gdyby byli jeszcze chętni można zapisać się w zakrystii.