1. Przeżywamy miesiąc październik poświęcony szczególnie Matce Bożej. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, natomiast w niedzielę o godz. 15.30. Zapraszamy wszystkich czcicieli Maryi a zwłaszcza dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej.

2. We wtorek próba Orkiestry o godz. 17.00, natomiast próba Chóru w środę o godz. 19.00.

3. We wtorek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Rodziny fatimskie od p. Mieczysława i Małgorzaty Ochałków, do ronda i domy wokół kościoła, które prosimy o pomoc w przygotowaniu październikowego nabożeństwa.

4. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z różańcem.

5. W tym tygodniu wypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

6. W piątek spowiedź rano od godz. 6. 30 a po południu od godz. 17.00. Chorych odwiedzimy od godz. 9.00 natomiast ks. Rafał od 9. 30.

7. W sobotę o godz. 17.15 Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu     Sercu Najświętszej Maryi Panny.

8. W następną niedzielę na Mszę św. o godz. 9.00 i spotkanie zapraszamy uczniów klas III przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców.

9. W następną niedzielę o poprowadzenie różańca przed Sumą prosimy Różę Matki Bożej Saletyńskiej.

10. Wydział Duszpasterski wraz z diecezjalnym duszpasterzem zapraszają Róże Różańcowe na różaniec ulicami Jasła. Odbędzie się on 8 października. Rozpocznie się o 14:30 w kościele Wniebowzięcia Matki Bożej, a zakończy u OO. Franciszkanów (Msza Święta o 16:00).

11. Składka z następnej niedzieli przeznaczona będzie na cele parafialne.

12. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru prosimy Rodziny fatimskie.