1. W ostatnich dniach jesteśmy świadkami potężnej powodzi, która wyrządziła ogromne szkody i spowodowała dramat wielu ludzi, którym woda zabrała wszystko. Potrzebna jest pomoc na wielką skalę. W związku z tym, dzisiaj po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek.

2. W poniedziałek przypada rocznica śmierci o. Pio. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. O godz. 17.30 różaniec prowadzony przez Grupę św. o. Pio a następnie Msza św.

3. We wtorek próba Orkiestry o godz. 17.00.

4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy  o godz. 17.30.

5. W piątek o godz. 18.30 próba chóru.

6. W następną niedzielę o poprowadzenie różańca przed Sumą prosimy Róże NMP Królowej Polski.

7. Dziękujemy za sprzątnie kościoła i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru  prosimy  rodziny z kolejki.

8. Caritas Diecezji Rzeszowskiej Okręg Jasło organizuje zbiórkę płodów rolnych (m. in. ziemniaki, buraki ćwikłowe, warzywa, kapusta). W/w produkty będą przeznaczone na przygotowanie posiłków dla biednych i potrzebujących z regionu jasielskiego. Chcących podzielić się swoimi zbiorami prosimy by złożyli je przy Domu parafialnym do końca tygodnia.

9. Sołtys Osobnicy zaprasza na zebranie wiejskie, które odbędzie się 26 września (czwartek) o godz. 18.00 w Domu Ludowym.

10. Apostolat Matki Bożej z Szensztatu zaprasza na pielgrzymkę autokarową do Otwocka w dniach 18 - 19 października. Po drodze nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy, Sanktuarium św. Stanisława Papczyńskiego w Górze Kalwarii, Sanktuarium Matki Trzykroć Przedziwnej w Józefowie oraz kościóła św. Stanisława Kostki w Warszawie. Koszt pielgrzymki z przejazdem autokarem, noclegiem z obiadokolacją i śniadaniem ok. 270 zł. Zapisy przyjmuje ks. Przemysław Dudek tel. 606910523