1. Dzisiaj Kościół w Polsce obchodzi 58. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Z tej okazji odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Radia VIA.

2. W poniedziałek przypada 16 dzień miesiąca. O godz. 17.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.

3. W środę przypada święto św. Stanisława Kostki. Na wieczorną Mszę św. zapraszamy dzieci i młodzież jak również Apostolat Matki Bożej z Szensztatu. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy  o godz. 17.30.

4. W piątek o godz. 18.30 próba chóru.

5. W sobotę święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. O godz. 10.00 spotkanie dla ministrantów i lektorów a o godz. 13.00 dla Cecylianek.

6. W następną niedzielę o poprowadzenie różańca przed Sumą prosimy Róże bł. Matki Teresy Ledóchowskiej.

7. Dziękujemy za sprzątnie kościoła i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru  prosimy  rodziny z kolejki.

8. Dziękujemy również za ofiary na cele parafialne. Zebrano 12648 zł.

9. Przypominamy o pielgrzymkach organizowanych z naszej parafii do Częstochowy i do Sanktuariów w  Świętej Lipce - Gietrzwałdzie - Świętej Wodzie - Sokółce - Różanymstoku. Więcej informacji u Animatorów i księży.