1. W poniedziałek rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.00 dzieci i młodzież, nauczycieli, wychowawców, rodziców oraz wszystkich pragnących łączyć się w modlitwie.

2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy  o godz. 17.30. Próba Chóru o godz. 19.00.

3 W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

4. W czwartek Grupę św. o. Pio prosimy o poprowadzenie modlitwy przed wieczorną Mszą św.

5. W piątek spowiedź rano od godz. 6. 30 a po południu od godz. 17.00. Chorych odwiedzimy od godz. 9.00.

6. W sobotę o godz. 17.15 Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu  Sercu Najświętszej Maryi Panny.

7. W następną niedzielę o poprowadzenie różańca przed Sumą prosimy Róże Matki Bożej Fatimskiej. Składka z następnej niedzieli będzie przeznaczona na cele remontowe w naszej parafii.

8. Dziękujemy za sprzątnie kościoła i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru prosimy  rodziny z kolejki.

9. Wraz z rozpoczynającym się rokiem szkolnym pragniemy zaprosić na spotkania grup tworzonych przez młodych naszej parafii.

Zapraszamy kandydatów na ministrantów szczególnie uczniów klas 4 ale także i starszych. Spotkanie odbędzie się w sobotę o godz. 10.00 w Kościele.

Zapraszamy także chętne dziewczynki od klasy 3 do zasilenia naszej scholki Cecylianek, które odbędzie się w sobotę o godz. 9.00 także w Kościele.

Zapraszamy również na spotkania wspólnoty Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, spotkania odbywają się one w sobotę od godz. 15:30 do Mszy świętej dla uczniów klas od 4 - 6 a także po Eucharystii dla uczniów klas 7 i starszych.

W pierwszy Piątek zapraszamy na spotkanie przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania uczniów klas 8.

10. Nasz Chór Cecylianum organizuje w dniach 5-6 października br. (sobota, niedziela) pielgrzymkę do Sanktuariów w  Świętej Lipce - Gietrzwałdzie - Świętej Wodzie - Sokółce - Różanymstoku i zaprasza na ten wyjazd. Koszt 450 zł od osoby obejmujący przejazd, nocleg, śniadanie, przewodnika, ubezpieczenie. Osoby chętne proszone są o zgłaszanie się u Chórzystów lub Księży podając kontakt telefoniczny.