1. Dzisiaj w katedrze dzień diecezjalnego dziękczynienia za plony. Módlmy się o Boże błogosławieństwo dla rolników.

2. We wtorek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie rodziny fatimskie, które prosimy o pomoc w przygotowaniu wrześniowego nabożeństwa.  Zapraszamy parafian od p. Lucyny i Franciszka Baców do p. Lucyny i Jerzego Gomułków. We wtorek również próba Orkiestry o godz. 17.00, natomiast próba Chóru w środę o godz. 19.00.

3. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W tym tygodniu wypada I piątek i sobota miesiąca.

5. W piątek spowiedź rano od godz. 6. 30 a po południu od godz. 17.00. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty dzieci i młodzież przed zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego. Chorych odwiedzimy od godz. 9.00.

6. W sobotę o godz.10.00 spotkanie dla Ministrantów. Również w sobotę o godz. 17.15 Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.

7. W następną niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych z racji I niedzieli miesiąca.

8. Dziękujemy za utrzymanie porządku w świątyni i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru prosimy kolejne rodziny z kolejki.

10. Proboszcz parafii Warzyce oraz Wójt Gminy Jasło zapraszają na obchody 84. Rocznicy Wybuchu II Wojny Światowej. Uroczystość odbędzie się w najbliższą niedzielę na cmentarzu ofiar terroru hitlerowskiego w lesie warzyckim. Początek o godz. 15.00.