1. W poniedziałek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Po wieczornej Mszy św., zapraszamy rodziny od p. Anny i Stefana Marszałek do p. Stanisława i Grażyny Brągiel, które prosimy o pomoc w przygotowaniu wrześniowego  Nabożeństwa fatimskiego.

2. We wtorek próba Orkiestry o godz. 17.00.

3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy  o godz. 17.30. Próba Chóru o godz. 19.00.

4. W czwartek od godz. 10.00 odbędzie się spotkanie dożynkowe organizowane przez Dzienny Dom Pomocy, działający przy naszej parafii. W programie m. in.: występy artystyczne, pokaz starych pojazdów oraz dmuchańce dla dzieci

5. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie Scholii - Cecylianek.

6. W następną niedzielę po Sumie zmiana tajemnic różańcowych. O poprowadzenie różańca prosimy Róże św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

7. Dziękujemy za sprzątnie kościoła i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru prosimy  rodziny z kolejki.