1. W dniu dzisiejszym rozpoczyna posługę duszpasterską w naszej parafii, jako wikariusz,  ks. mgr Rafał Szpunar. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.

2. We wtorek próba Orkiestry o godz. 17.00, natomiast próba Chóru w środę o godz. 19.00.

3. W środę wspomnienie bł. Władysława Findysza. W tym dniu o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W sobotę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

5. W następną niedzielę, przed sumą, o poprowadzenie różańca prosimy Różę NMP Królowej Polski.

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru   prosimy rodziny z kolejki.

7. Dziękujemy również za ofiary złożone w ubiegłym tygodniu. Na poszkodowanych w powodzi w Słowenii zebrano 1698 zł.

8. Przygotowujemy się do beatyfikacji rodziny Ulmów, która odbędzie się 10 września (niedziela) w Markowej. Z naszej parafii uda się pielgrzymka autokarowa. Bardzo prosimy o zapisywanie się w zakrystii. Koszt wyjazdu 45 zł.