1.W sobotę rozpoczęła się w naszej Parafii peregrynacja Cudownego Wizerunku Matki Bożej Łaskawej Patronki Warszawy i Strażniczki Polski. Dzisiaj na zakończenie Mszy św. katecheza religijno-patriotyczna kustosz obrazu. Po Sumie zmiana tajemnic różańcowych. Od godz. 15.00 do 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 a następnie procesję różańcową w Parku Maryjnym.

2. We wtorek święto Przemienienia Pańskiego. O godz. 17.00 próba Orkiestry

3. W środę o godz. 17.00 próba Chóru.

4. W piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy. O godz. 17.00 zapraszamy spotkanie Scholii - Cecylianek.

5. W sobotę święto św. Wawrzyńca, Diakona i Męczennika. O godz. 16.00 zapraszamy na Mszę św., która zakończy peregrynację Cudownego Wizerunku Matki Bożej Łaskawej. W związku z tym wydarzeniem nie będzie już Mszy o godz. 18.00.

6. W następną niedzielę o poprowadzenie różańca przed Sumą prosimy Róże św. Marii Magdaleny. Składka z następnej niedzieli będzie przeznaczona na cele remontowe w naszej parafii.

7. Dziękujemy za sprzątnie kościoła i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru prosimy  rodziny fatimskie.

8. W gablotach znajduje się komunikat Dyrektora ARiMR o płatnościach dla małych gospodarstw w 2024 r.