1. Dzisiaj obchodzimy IV Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. W tym roku towarzyszą mu słowa: „Nie opuszczaj mnie w mojej starości”. W naszej Parafii o godz. 11.00 odbędzie się Uroczysta Msza św. na której zgromadzą się przedstawiciele z dekanatu. Przewodniczył jej będzie ks. dr Piotr Potyrała, Dyrektor Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Serdecznie zapraszamy.

2. We wtorek próba Orkiestry o godz. 17.00. Po wieczornej Mszy św., zapraszamy rodziny z Wysłanki, które prosimy o pomoc w przygotowaniu sierpniowego Nabożeństwa fatimskiego.

3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy  o godz. 17.30.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

5. W czwartek Grupę św. o. Pio prosimy o poprowadzenie modlitwy przed wieczorną Mszą św.

6. W piątek spowiedź rano od godz. 6. 30 a po południu od godz. 17.00. Chorych odwiedzimy od godz. 9.00. W tym dniu istnieje możliwość uzyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami.

7. W sobotę rozpocznie się w naszej Parafii peregrynacja Cudownego Wizerunku Matki Bożej Łaskawej Patronki Warszawy i Strażniczki Polski. O godz. 18.00 przywitanie i Eucharystia. Po Mszy św. procesja różańcowa w Parku Maryjnym.

8. W następną niedzielę po Mszach św. katecheza religijno-patriotyczna kustosz obrazu. Po Sumie zmiana tajemnic różańcowych. O poprowadzenie różańca prosimy Róże św. Franciszka i Hiacynty. Od godz. 15.00 do 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.

9. Dziękujemy za sprzątnie kościoła i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru prosimy  rodziny z kolejki.

10. Informujemy, że od 1 sierpnia będzie ponownie funkcjonował Dzienny Dom Pomocy. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.