1. We wtorek przypada 16 dzień miesiąca. O godz. 17.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.

2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy  o godz. 17.30.

3. W czwartek na wieczorną Mszę św. zapraszamy rodziny Apostolatu Szensztackiego.

4. W sobotę, 20 lipca,  obchodzimy wspomnienie bł. Czesława. Obejmijmy naszą modlitwą Solenizanta – ks. Prałata.

5. 25 lipca przypada wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców. Z tej racji w następną niedzielę będziemy modlić się w intencji kierowców i podróżujących, a po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów. Datki zbierane z racji poświęcenia będą przeznaczone przez MIVA Polska na zakup środków transportu dla misjonarzy.

6. W następną niedzielę o poprowadzenie różańca przed Sumą prosimy Róże św. Michała Archanioła.

7. Dziękujemy rodzinom Fatimskim za wykonane prace, sprzątanie kościoła, przygotowanie i poprowadzenie nabożeństwa. O podjęcie dyżuru prosimy  rodziny z kolejki.