1. Dzisiaj uroczyste Nabożeństwo Fatimskie. Rozpocznie się ono o godz. 18.30 świadectwem s. Damiany Czogała ISSM, szensztackiej siostry Maryi. O godz. 19.00 Msza św., której przewodniczył będzie ks. dr hab. Sławomir Zych z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Najświętszej. W związku z nabożeństwem nie ma dzisiaj Mszy św. o godz. 16.00.
  2. We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i święto narodowe w 103. rocznicę Bitwy Warszawskiej. Msze św. w porządku niedzielnym. Na wszystkich Mszach św. poświęcenie ziół i kwiatów. Na sumę zapraszamy delegacje z wieńcami.
  3. W Uroczystość Wniebowzięcia NMP będziemy również obchodzić Ogólnopolski Dzień Solidarności ze Słowenią. Po Mszach św. zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w powodzi.
  4. W środę przypada 16 dzień miesiąca. O godz. 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą za wstawiennictwem św. Jana Pawła II oraz Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W następną niedzielę, przed sumą, o poprowadzenie różańca prosimy Róże bł. Matki Teresy Ledóchowskiej.
  6. Dziękujemy Grupie fatimskiej za przygotowanie nabożeństwa oraz sprzątanie kościoła. O podjęcie dyżuru prosimy kolejne rodziny z kolejki.
  8. Przygotowujemy się do beatyfikacji rodziny Ulmów, która odbędzie się 10 września (niedziela) w Markowej. Z naszej parafii uda się pielgrzymka autokarowa. Bardzo prosimy o zapisywanie się w zakrystii. Koszt wyjazdu 45 zł.