1. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. spotkanie Scholii - Cecylianek.

2. We wtorek, 13 sierpnia, przeżywać będziemy kolejne, uroczyste Nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się o godz. 18.30 programem słowno - muzycznym. O godz. 19.00 Msza św., której przewodniczył będzie nasz rodak, o. Mateusz Gliwa.  Po zakończeniu Mszy św. procesja w Parku Maryjnym. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Najświętszej. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej. Prosimy również by przynieść świece, które będą nam towarzyszyły w czasie procesji.

3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy  o godz. 17.30.

4. W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i święto narodowe w 104. rocznicę Bitwy Warszawskiej. Msze św. w porządku niedzielnym. Na wszystkich Mszach św. poświęcenie ziół i kwiatów. Na sumę zapraszamy delegacje z wieńcami.

5. W piątek przypada 16 dzień miesiąca. O godz. 17.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.

6. W niedzielę na Mszę św. ogodz.11.00 zapraszamy rodziny Apostolatu Szensztackiego. O poprowadzenie różańca przed Sumą prosimy Róże Matki Bożej Różańcowej.

7. Dziękujemy rodzinom fatimskim za sprzątnie kościoła i złożoną ofiarę. O podjęcie dyżuru prosimy  rodziny z kolejki.