1. Dzisiaj po Sumie zmiana tajemnic różańcowych.

2. We wtorek próba Orkiestry o godz. 17.00. Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie liturgiczne przygotowujących Nabożeństwo fatimskie.

3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy  o godz. 17.30. Próba Chóru o godz. 19.00.

4. W czwartek święto św. Benedykta, Patrona Europy.

5. W sobotę, 13 lipca, przeżywać będziemy kolejne, uroczyste Nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się o godz. 18.30 programem słowno - muzycznym. O godz. 19.00 Msza św., której przewodniczył będzie ks. Tomasz Godlewski, nasz rodak pracujący w Gwatemali.  Po zakończeniu Mszy św. procesja w Parku Maryjnym. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Najświętszej. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej. Prosimy również by przynieść świece, które będą nam towarzyszyły w czasie procesji. Składka przeznaczona będzie na potrzeby misyjne w Dolores, gdzie pracuje ks. Tomasz.

6. W następną niedzielę o poprowadzenie różańca przed Sumą prosimy Róże św. Krzysztofa. Składka z następnej niedzieli będzie przeznaczona na cele remontowe w naszej parafii.

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. O podjecie posługi prosimy rodziny fatimskie.

8. Parafia w Kątach zaprasza do wzięcia udziału w pielgrzymce dwudniowej w piątek i sobotę, 12 i 13 lipca. Wyjazd o godz. 2.00 z Kątów. W programie m. in. Kalisz, Borek Wielkopolski i Gostyń na Świętej Górze, Licheń. Koszt wyjazdu 400 zł. Więcej informacji u duszpasterzy.