1. W poniedziałek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

2. We wtorek próba Orkiestry o godz. 17.00.

3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym o godz. 17.30. Próba Chóru o godz. 19.00.

4. W czwartek, po wieczornej Mszy św., zapraszamy rodziny z Wiśniówek, które prosimy o pomoc w przygotowaniu lipcowego Nabożeństwa fatimskiego.

5. W sobotę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00.

6. W następną niedzielę o poprowadzenie różańca przed Sumą prosimy Róże św. Jadwigi Śląskiej.

7. W następną niedzielę, w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu, odbędzie się I spotkanie zawiązujące Grupę Wojowników Maryi. Skierowane jest ono do wszystkich mężczyzn w wieku od 18 do 50 lat. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00. Więcej informacji na plakatach w gablotach.

8. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i złożoną ofiarę. Kolejną grupę prosimy o podjęcie tej posługi w piątek po wieczornej Mszy św. w związku z uroczystością przypadającą w sobotę.

9. W dniu dzisiejszym odbywają się wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej. Głosowanie odbywa się w Domu Ludowym.