1. W poniedziałek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego.

2. We wtorek na wieczorną Mszę św., zapraszamy Apostolat Matki Bożej z   Szensztatu. Próba Orkiestry o godz. 17.00.

3. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym o godz. 17.30. Próba Chóru o godz. 19.00.

4. W piątek (21.06) kończy się rok szkolny 2023/24. Msza św. w intencji uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkół o godz. 8.00. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia za rok nauki. Będziemy także prosić o Bożą opiekę na czas wakacji. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi w ciągu tygodnia.

5. W następną niedzielę o poprowadzenie różańca przed Sumą prosimy Róże św. Faustyny.

6. Dziękujemy za sprzątanie świątyni i złożoną ofiarę. Kolejną grupę prosimy o podjęcie tej posługi. Dziękujemy również przygotowującym Nabożeństwo fatimskie za wykonane prace i zaangażowanie w liturgię.

7. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw ”Pro Missio” oraz firma Green Office Ecologic organizują zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przychód z akcji będzie przekazany na posługę misyjną ks. Dariusza Miąsika, pochodzącego z naszej diecezji a pracującego w Ekwadorze. Zużyty sprzęt prosimy złożyć 21 czerwca (piątek) do godz. 13.00 przy domu parafialnym.