1. Dzisiaj po Sumie zmiana tajemnic różańcowych.

2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym o godz. 17.30. Próba Chóru o godz. 19.00.

3. W czwartek, 13 czerwca, przeżywać będziemy kolejne, uroczyste Nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się o godz. 18.30 programem słowno - muzycznym. O godz. 19.00 Msza św., której przewodniczył będzie ks. dr Rafał Flak,  homileta, wykładowca w Wyższym Seminarium Duchownym i Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego.  Po zakończeniu Mszy św. procesja w parku maryjnym. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Najświętszej. W sposób szczególny zapraszamy dzieci, które w tym roku przystąpiły po raz pierwszy do Komunii św. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej. Prosimy również by przynieść świece, które będą nam towarzyszyły w czasie procesji.

4. W następną niedzielę o poprowadzenie różańca przed Sumą prosimy Róże  Matki Bożej Licheńskiej.

5. Dziękujemy rodzinom fatimskim za sprzątanie kościoła i obejścia. O podjecie posługi prosimy rodziny z kolejki.