1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i zarazem Uroczystość Odpustowa ku czci św. Stanisława BM w naszej Parafii. Serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów i życzymy, by czas przeżyty tutaj zaowocował pogłębieniem wiary, nadziei i miłości.  Tegorocznym uroczystościom przewodniczy ks. prof. dr hab. Piotr Steczkowski, Kanclerz Kurii w Rzeszowie. Msze Święte o godz. 7.00, 9.00. O godz. 11.00 główna Msza Św. odpustowa z procesją i błogosławieństwem.  Po południu o godz. 15.30 Nabożeństwo majowe a następnie Msza św.

2. W poniedziałek, 13 maja, przeżywać będziemy pierwsze w tym roku uroczyste Nabożeństwo fatimskie. Rozpocznie się o godz. 17.45 koncertem muzyki kameralnej w wykonaniu Zespołu Ars Quintet w składzie: Maria Korzeniowska - gitara, Zuzanna Frankiewicz - skrzypce, Joanna Bartkiewicz - skrzypce, Aleksander Frankiewicz - altówka oraz Klaudia Borowiec - Wyrazik - wiolonczela. O godz. 19.00 Msza św., której przewodniczył będzie ks. dr Lucjan Dyka,  muzykolog i klasyk, wykładowca w Wyższym Seminarium Duchownym i Diecezjalnym Studium Organistowskim. Po zakończeniu Mszy św. procesja w parku maryjnym. Zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Najświętszej. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej. Prosimy również by przynieść świece, które będą nam towarzyszyły w czasie procesji.

3. We wtorek święto św. Macieja Apostola.

4. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym. o godz. 17.30. Po Mszy św. spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

5. W czwartek święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski. O godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo majowe.

6. W piątek na godz. 20.00 zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Światła.

7. W sobotę, na wieczorną Mszę św., zapraszamy Apostolat Matki Bożej z   Szensztatu.

8. W najbliższą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
i zakończenie Okresu Wielkanocnego. O poprowadzenie różańca przed Sumą prosimy Róże  MB Saletyńskiej.
Składka przeznaczona będzie na działalność Radia Via.

9. Dziękujemy grupie fatimskiej za sprzątanie kościoła. O podjęcie dyżuru prosimy rodziców dzieci komunijnych.

10. Misjonarze Saletyni zapraszają na odpust majowy, który odbędzie się w dniach
17 - 19 maja. Więcej informacji w gablotach.